• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оголошено конкурс на маршруті №4 «Вул. Лисенка» - «Завод ЗБВ»

eye

433

07.10.2021 08:45

RSS

 Відповідно до рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 06.10.2021 року №526 оголошено конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №4 «Вулиця Лисенка» - «Завод ЗБВ» в режимі маршрутного таксі в Хмільницькій міській територіальній громаді.

Основні характеристики об'єкта конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №4 «Вулиця Лисенка» - «Завод ЗБВ» в режимі маршрутного таксі в Хмільницькій міській територіальній громаді

                                       

       

     №  п/ п

№ маршруту

Назва маршруту

 

 

 

Кількість транспортних засобів (без врахування резерву), пасажиро- місткість

Години роботи, згідно графіку, режим руху

Термін подання документів

Дата проведення конкурсу

Термін дії договору

Плата за участь у конкурсі

    1.

4

«Вулиця Лисенка» - «Завод ЗБВ»

 

1 од., 15 місць і більше, транспортний засіб повинен бути пристосований для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

7.00. – 19.30

 

Режим маршрутного таксі;

Відповідно до розкладу руху інтервал руху – 60 хв.

 

 

В робочі дні: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00,

п’ятниця – з 8:00 до 15:45

до 09 листопада 2021 року (включно)

30 листопада

2021 року

о 10:00

з 01.01.2022 року по 31.12.2026 року

відсутня


 

Найменування організатора: виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Основні умови конкурсу:

Конкурс проводиться відповідно до вимог статтей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» від 03.12.2008 р. № 1081 (зі змінами), «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» від 18.02.1997 р. №176 (зі змінами), рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 25.03.2021 року №161 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 28.08.2015 року №259 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів та умов організації проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Хмільнику».

Обов’язкові вимоги до пасажирських перевізників:

Перевізник зобов’язується виконувати перевезення пасажирів за затвердженим замовником розкладом руху.

Умови перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, які зобов’язується виконувати перевізник, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

1) виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів;

2) забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті;

3) захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування;

4) забезпечення надійності, комфортності та безпеки транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті;

5) здійснення обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті згідно із законодавством;

6) наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом;

7) використання на маршрутах сертифікованих автобусів;

8) забезпечення утримання в належному технічному й санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення медичного контролю за станом здоров’я водіїв;

9) використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають чинним державним стандартам з екологічної безпеки;

10) наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу;

11) транспорті засоби повинні бути пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Перевага у конкурсі буде віддаватися тим суб’єктам господарювання, у наявності яких є такі транспортні засоби в кількості до 50 відсотків.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає документи, визначені статтею 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, за формою згідно з додатками 1-4 до постанови КМУ від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами).

Документи для участі у конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

 

КОНВЕРТ №1 (відкривається наступного дня після закінчення прийняття документів):

  1. Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті

(Додаток 2).

  1. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (Додаток 3).
  2. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (Додаток 4).
  3. Копії ліцензії, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів; протоколів перевірки технічного стану транспортних засобів; страхових полісів; сертифікатів відповідності та екологічності.
  4. Копія податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1-ДФ) за останній квартал.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проєкт-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті.

 

КОНВЕРТ №2 (відкривається під час засідання конкурсного комітету):

Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (Додаток 1).

Документи, подані перевізником-претендентом для участі у конкурсі (у конвертах), пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

Засідання конкурсного комітету відбудеться в приміщенні Хмільницької міської ради (м.Хмільник, вул.Столярчука,10, поверх 2, каб.204).

Документи на конкурс будуть прийматися за адресою: м. Хмільник, вул.Столярчука, 10 (каб. 306), управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради.

Телефон для довідок: (04338)22175; e-mail: economik_hm@ukr.net 

Звертатись в робочі дні: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45.

Управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради

 

Назад до розділу