Задля того, аби краще стимулювати активності учнівської молоді в навчанні, у спорті та творчій самореалізації 26 листопада 2021 року депутати міської ради затвердили нове Положення про преміювання учнівської молоді.

Зокрема, доповнено номінації, за якими призначається щорічна премія. До переліку додалися ще дві номінації:

• «Найкращі результати у ЗНО»
  • «Переможці чемпіонатів та першостей України, області з видів спорту».

За Положенням для випускників 11-х класів, які набрали найвищу кількість балів (190 балів і більше) у ЗНО, премія складатиме - 1000 грн.

Для переможців і призерів Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких, творчих конкурсів, фестивалів, чемпіонатів з першостей України, спортивних змагань за зайняті :

1. 1 місце – до 1000 грн
  2. 2 місце – до 800 грн
  3. 3 місце – до 600 грн

За іншими номінаціями інтелектуальні здобутки, творчі та спортивні досягнення юних хмільничан будуть мотивовані таким чином:

3 місце – до 1000 грн

• для переможців і призерів обласних мистецьких, творчих конкурсів, фестивалів, Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти, спортивних змагань за зайняті:
  1. 1 місце - 600 грн
  2. 2 місце - 500 грн
  3. 3 місце - 400 грн
  • для команд, колективів-переможців і призерів Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких, творчих конкурсів, фестивалів, чемпіонатів з першостей України за зайняті:
  1. 1 місце – 3000 грн
  2. 2 місце – 2500 грн
  3. 3 місце – 2000 грн
  • для команд, колективів-переможців і призерів обласних мистецьких, творчих конкурсів, фестивалів, Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти, спортивних змагань за зайняті: