• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розпочато прийом документів до 1 класу: як зареєструватися

eye

132

01.04.2022 14:08

RSS

Заклади загальної середньої освіти Хмільницької міської територіальної громади розпочали прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

Діти з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) мають право на першочергове зарахування до 1-го класу.


Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно особисто  подати заяву одного з батьків дитини  (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До  заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного  освітнього  простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

Вчителі, які набирають 1-ші класи у 2022-2023 н. р.,  використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»

Назад до розділу