• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Профспілковий санаторій "Хмільник"

pic
  • Контакти
  • Працівники
  • Інформація
Адреса

22003   
Вінницька обл. 
м. Хмільник  
вул. Курортна, 2     

Графік роботи
Контактний телефон, приймальня:

(04338) 22767
(04338) 24478

 

Галаченко Олександр Олександрович

директор, доктор економічних наук, кандидат медичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Детальніше

Назва: «Профспілковий санаторій «Хмільник»

Керівництво:

директор – ГАЛАЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

доктор економічних наук, кандидат медичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Контакти:

тел.: +38 (097) 6000-120 (Vyber, Telegram)

+38 (04338) 227-67, 244-78, 231-03

e-mail: sanatoriykhmilnyk@gmail.com

скайп: sanatoriykhmilnyk

адреса: вул. Курортна, 2, м. Хмільник,

Вінницька область, 22003, Україна

www.khmilnyk-zdrav.com.ua

Профспілковий санаторій „Хмільник” – це найпотужніша оздоровниця курорту Хмільник, яка має прекрасно розвинуту сучасну інфраструктуру.

Знаходиться осторонь міста, у правічному лісі, напоєному ароматом листя і хвої.

Головним лікувальним ексклюзивом Профспілкового санаторію «Хмільник» є власні свердловини цілющої радонової води. Загальні, камерні, «сухі», вихрові радонові ванни, підводне витягування хребта та гідрокінезотерапія у лікувальних басейнах з радоновою водою, підводний душ-масаж, гінекологічні та дентальні зрошування - потужне знаряддя боротьби з цілим комплексом серйозних недуг.

Серед цінних природних факторів активно використовуються місцева торф’яна грязь Війтівецького родовища, озокеритові аплікації, мінеральна вода Збручанська (аналог Трускавецької), спелеокамера, змонтована з соляних блоків Солотвинських копален.

Окрім традиційних для радонових оздоровниць опорно-рухового та неврологічного профілів лікування, санаторій «Хмільник» має також успішний багаторічний досвід застосування реабілітаційних програм для пацієнтів з інфарктом міокарда, церебро-васкулярною патологією і цукровим діабетом.

Вигідною перевагою «Хмільника» є новітні діагностичні можливості, включно з найточнішими методами візуалізації органів і тканин – МРТ, СКТ (магнітно-резонансна і спіральна комп’ютерна томографії), цифрова мамографія тощо.

У широкому спектрі лікувальних процедур представлені усі види масажу, механотерапія та ЛФК, психотерапевтичні сеанси, а також інноваційні розробки в царині фізіотерапії – плазмаліфтинг (PRP-терапія) суглобів, ударно-хвильова, пресо-, карбокси-, озоно-, кріо-, гідроколонотерапія та багато іншого.

Спеціалізація Профспілкового санаторію «Хмільник»:

Лікування: захворювань опорно-рухового апарату; центральної та периферичної нервової систем; серця і судин; ендокринної; сечовидільної системи; жіночих та чоловічих статевих органів; шкіри.

Реабілітаційні відділення:

  • постінфарктне;
  • церебро-васкулярне;
  • діабетичне.

Умови харчування.

Меню дієтичне, різноманітне за системою попереднього замовлення страв, за бажанням - ресторанне. Використовуються продукти високої якості, екологічно чисті та сертифіковані. Хворим з підвищеним вмістом цукру, а також пацієнтам із зайвою вагою пропонуються спеціальні програми.

Умови проживання.

Комфортні, функціонально обладнані номери різних цінових категорій: котедж, апартаменти, студія, 1- і 2-кімнатні люкс, напівлюкс, стандарт.

Дозвілля.

Відкритий плавальний басейн з великою аквазоною і pool-баром, комплекс тренажерів на відкритому повітрі, спортивний майданчик, Концертні розважальні програми, дискотека, бібліотека, різноманітні екскурсійні програми.

Сервіс.

Охороняємий паркінг. Інтернет (wi-fi), spa-салон, перукарня, ресторан, кафе-бари, «молодильні чани», міні ринок, магазини, аптека, виставка продаж «Вишиваний вернісаж», церква Петра і Павла, пошта, відділення «Нової пошти», банкомати, пральня, ремонт взуття.