Відбувся міський чемпіонат із настільного тенісу серед чоловіків та жінок

eye

190

Новини

4 лютого 2017 року у спортивному залі міської загальноосвітньої школи №3 проводився чемпіонат міста з настільного тенісу серед чоловіків та жінок.  Спортивний захід мав на меті здійснити відбір кращих спортсменів міста для участі в чемпіонаті області з настільного тенісу, що відбудеться 12 лютого 2017 року у Вінниці. Двадцять три хмільничани – шанувальники тенісної гри стали учасниками міського чемпіонату. У захоплюючій та видовищній грі тенісисти про демонтували свою майстерність та результативну гру. Переможцями та призерами серед чоловіків стали: 1 місце - Валерій Волинський, ветеран спорту; 2 місце - Віктор Шемета; 3 місце - Цимбалюк Леонід; Переможцями та призерами серед жінок стали: 1 місце -Світлана Попельська; 2 місце - Наташа Алексєєва; 3 місце - Дар’я Бевз; По завершенню змагань переможці та призери турніру були нагороджені медалями та дипломами виконавчого комітету міської ради. Відділ з питань фізичної культури і спорту  міської ради