• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Інформація для осіб з інвалідністю

Пілотні проєкти «Працюй вільно» та «Рука допомоги» - нові ініціативи для працевлаштування людей з інвалідністю

Запрошуємо в літній табір для осіб з інвалідністю

Змінився порядок забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю

Раннє втручання: втрутимось в проблему раніше, ніж вона втрутиться в життя дитини 

Для людей з вадами слуху – проект "Почуй мене"

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням деяких категорій громадян

 

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.11.2021

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.10.2021

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.09.2021р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.08.2021р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.07.2021р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю з інвалідністю станом на 01.06.2021р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.05.2021р. 

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.04.202р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 01.03.2021р.

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг станом на 01.02.2021р.

Реабілітація дітей з інвалідністю