• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розпочинаємо напрацювання Стратегії розвитку громади до 2027 року

eye

1042

30.12.2020 11:15

Новини

Хмільницька міська територіальна громада розпочинає формування проєкту Стратегії розвитку Хмільницької міської територіальної громади до 2027 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Проєкт Стратегії формуватиметься з визначенням окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають потенціал (з урахуванням конкурентних переваг громади) та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

Напрацьований склад Робочої групи, до якої увійшли представники влади, бізнесу та громадськості. Основними функціями Робочої групи є проведення соціально-економічного аналізу розвитку громади та SWOT-аналізу, планування концепції стратегічного бачення та напрямів для досягнення довго- і короткострокових цілей.

Перше засідання Робочої групи планується провести 13 січня 2021 року  10.00 год. Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, яким не байдужа доля громади, хто має власне бачення соціально-економічного розвитку Хмільницької міської територіальної громади та готовий активно долучатись до написання стратегічно важливого документу. Ваші кандидатури для участі у засіданні Робочої групи можете надсилати на електронну адресу economik_hm@ukr.net до 11 січня 2021 року.

Ознайомитись із попередньо напрацьованим складом Робочої групи можна за посиланням тут

Положення про Робочу групу з підготовки Стратегії розвитку Хмільницької міської територіальної громади до 2027 року тут

За додатковою інформацією звертатись у відділ прогнозування, залучення інвестицій та курортної галузі управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради, тел.2-25-14.

Управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради

Назад до розділу